WordPress hosting

Netooze është një nga ofruesit më të njohur dhe më të vlerësuar të pritjes në komunitetin WordPress.

Zgjidhni konfigurimin

4.95USDmuaj
 • 1 Core CPU
 • 1 GB RAM
 • 25 GB Hapësira në disk (SSD)
9.95USDmuaj
 • 1 Core CPU
 • 2 GB RAM
 • 50 GB Hapësira në disk (SSD)
14.95USDmuaj
 • 2 Core CPU
 • 2 GB RAM
 • 60 GB Hapësira në disk (SSD)
19.95USDmuaj
 • 2 Core CPU
 • 4 GB RAM
 • 80 GB Hapësira në disk (SSD)
39.95USDmuaj
 • 4 Core CPU
 • 8 GB RAM
 • 160 GB Hapësira në disk (SSD)
79.95USDmuaj
 • 6 Core CPU
 • 16 GB RAM
 • 320 GB Hapësira në disk (SSD)
159.95USDmuaj
 • 8 Core CPU
 • 32 GB RAM
 • 640 GB Hapësira në disk (SSD)
291.95USDmuaj
 • 16 Core CPU
 • 64 GB RAM
 • 1000 GB Hapësira në disk (SSD)

Shpejtësi dhe performancë ekstreme

Kur bashkoheni me Netooze, faqja juaj e internetit është në duar të mira (duart më të mira). Shërbimet tona bashkojnë ekspertizën miqësore me teknologjinë e nivelit të lartë për t'ju dhënë gjithçka që ju nevojitet për të pasur sukses në ueb. Në krye të listës? Shpejtësia dhe performanca.

Gjenitë e WordPress – Në shërbimin tuaj

Ndërsa WordPress e bën të lehtë për këdo që të ndërtojë një faqe interneti pa ditur se si të kodojë, ka gjithmonë një shans për të hasur në një problem që nuk dini si ta rregulloni. Ja ku hyjmë! Përfaqësuesit miqësorë, pro-nivelit të mbështetjes së klientit të Netooze janë më të mirët në biznes, duke u përpjekur me mjeshtëri që gjithmonë të sigurohen që nevojat tuaja të pritjes të plotësohen. Keni një problem? Thjesht na tregoni – kur bëhet fjalë për hostimin e WordPress, asnjë pyetje nuk është kurrë shumë e thjeshtë ose shumë komplekse.

WordPress Hosting

Duke fuqizuar mbi 2 milion faqe interneti, Netooze ofron platformën përfundimtare të WordPress.

 • Sign up
  Ju keni akses në llogarinë tuaj personale vetëm duke futur adresën tuaj të emailit gjatë regjistrimit. Asnjë kartë pagese, pa detyrime.
 • Krijimi i një Serveri
  Ky është një server virtual i bazuar në VMWare ose në rastin tonë vStack - një zhvillim unik i korporatës Netooze, i cili ju lejon të krijoni një server në 40 sekonda me një sistem operativ Ubuntu.
 • Konfiguro WordPress
  WordPress-i ynë me 1 klikim do ta aktivizojë faqen tuaj brenda pak minutash. WordPress është sistemi më i popullarizuar i menaxhimit të përmbajtjes (CMS) në treg, fuqizon 65.2% të faqeve të internetit të cilat përkthehet në 42.4% të të gjitha faqeve të internetit.

regjistrim
ose regjistrohuni me
Duke u regjistruar, ju pranoni të Kushtet e Shërbimit.

Qendrat e të dhënave

Pajisjet tona janë të vendosura në qendrat e të dhënave në SHBA dhe BE.

Almaty (Kazteleport)

Faqja jonë në Kazakistan është vendosur në bazë të qendrës së të dhënave të kompanisë Kazteleport në qytetin e Almaty. Kjo qendër e të dhënave plotëson të gjitha kërkesat moderne për tolerancën e gabimeve dhe sigurinë e informacionit.

Karakteristika: Teprica bëhet sipas skemës N + 1, Dy operatorë të pavarur telekomunikacioni, gjerësia e brezit të rrjetit deri në 10 Gbps. më shumë

Moskë (DataSpace)

DataSpace është qendra e parë ruse e të dhënave që është certifikuar Tier lll Gold nga Instituti Uptime. Qendra e të dhënave ofron shërbimet e saj për më shumë se 6 vjet.

Karakteristika:  N+1 qark elektrik i pavarur, 6 transformatorë të pavarur 2 MVA, muret, dyshemetë dhe tavanet kanë një vlerësim të rezistencës ndaj zjarrit 2-orëshe. më shumë

Amsterdam (AM2)

AM2 është një nga qendrat më të mira evropiane të të dhënave. Ajo është në pronësi të Equinix, Inc., një korporatë që është e specializuar në projektimin dhe funksionimin e qendrave të të dhënave në 24 vende për gati një çerek shekulli.

Ka certifikata të një niveli të lartë besueshmërie, duke përfshirë një certifikatë sigurie të të dhënave të kartës së pagesës PCI DSS.

Karakteristika: N+1 rezervim furnizimi me energji elektrike, N+2 rezervim i klimatizimit të dhomës së kompjuterit, rezervim N+1 njësi ftohjeje. Ka certifikata të një niveli të lartë besueshmërie, duke përfshirë një certifikatë sigurie të të dhënave të kartës së pagesës PCI DSS. më shumë

Nju Xhersi (NNJ3)

NNJ3 është qendra e të dhënave të gjeneratës së ardhshme. E pajisur me një sistem inovativ ftohjeje dhe e mbrojtur me kujdes nga fatkeqësitë natyrore përmes dizajnit të menduar dhe vendndodhjes së përshtatshme të qytetit (~287 këmbë mbi nivelin e detit).

Është pjesë e korporatës Cologix, e cila zotëron më shumë se 20 qendra moderne të të dhënave të vendosura në Amerikën e Veriut.

Karakteristika: katër sisteme energjie të tepërta plotësisht të pavarura (N + 1), lidhje me nënstacionin elektrik lokal JCP & L, dhe prania e një sistemi parazjarrfikës me bllokim të dyfishtë. më shumë

Standardet dhe garancitë

Ekipi i përkushtuar i WordPress

I trajnuar intensivisht dhe madje i përbërë nga kontribues kryesorë të WordPress, ekipi i përkushtuar mbështetës i Netooze e njeh platformën brenda dhe jashtë..

100% brenda shtëpisë

Transferimi i shërbimit ndaj klientit? Jo gjëja jonë. Ekspertët tanë i marrin shqetësimet tuaja aq seriozisht ju, duke ofruar me zell zgjidhje të personalizuara.

Disponueshmëria 24/7

Pavarësisht nëse drejtoni një dyqan në internet ose menaxhoni një blog, është e rëndësishme që të mund të merrni ndihmë - ditën ose natën. Kjo është arsyeja pse mbështetja e Netooze është gjithmonë e disponueshme.

E ndërtuar për WordPress

WordPress dhe Netooze bëjnë çiftin e përsosur. Të optimizuara për performancën dhe të konfiguruara paraprakisht për mirëmbajtje të lehtë, shërbimet e Netooze mund t'ju ndihmojnë të aktivizoni shpejt faqen tuaj dhe janë krijuar posaçërisht për operacionet ideale të WordPress. 

Filloni udhëtimin tuaj në re? Hidhni hapin e parë pikërisht tani.
%d blogerët si kjo: